O nás

 

Seznamte se

Kvalitní oblečení nás zkrátka baví

Šijeme oblečení, které rádi unosíte. Ať už pohodlně na doma, do práce či na ven.

Nadčasové kousky, minimalistický design a kvalitní materiály s eko certifikáty – na tom stavíme Marabell. Nehrajeme si na super udržitelnost. To v našich podmínkách ani není možné. Ale děláme, co můžeme, abychom minimalizovali dopad na přírodu.

Co bychom rádi

Šaty dělaj člověka

Svět šití a módy nás moc baví. Chceme tvořit co nejšetrněji k životnímu prostředí. Proto šijeme lokálně v Brně a využíváme pouze certifikované látky z Evropy. Naše kousky ti nebudou ležet na dně skříně, ale s chutí je unosíš na různé příležitosti. A když o ně budeš dobře pečovat, tak ti vydrží bez chybičky řadu sezón.

Proč marabell

Pečlivá výroba z kvalitních materiálů

Koupí našich produktů podpoříš malý brněnský podnik a náš sen o lokální značce oblečení. Nejsme žádný velký korporát. Je nás jenom pár nadšenců. Máme rádi nadčasovou módu, která se neokouká ze dne na den. Všechny kousky pečlivě vyrábí zkušené švadlenky v naší brněnské šicí dílně.

Jsme pohodáři a minimalisti

Baví nás to, co děláme. Je nás v týmu jenom pár, ale o to větší máme nadšení tvořit. Pohodlná móda v duchu minimalismu a udržitelnosti nám jednoduše dává smysl.

Team member
Radmila
Hlava šicí dílny
 
Team member
Kačka
Kouzelnice se slovy
 
Team member
Marek
Byznysový stratég
 
Team member picture
Michal
Vrchní kreativec
 

Buďte u toho s námi

 

Speciální akce a novinky z dílny pěkně za čerstva